Рубрика: Технічні моменти WordPress

Технічні моменти WordPress

Додаємо метабокс таксономії до нового типу

0

Додаємо метабокс таксономії до нового типу. Метабокс з’являється з тегами та категоріями, які вже були використані раніше. Текст CUSTOM_POST_TYPE необхідно замінити на ім’я типу запису, який ви створювали.

Створюємо нову колонку для записів із коротким посиланням wp_get_shortlink

0

Для створення короткого посилання в окремій колонці списку статей, просто вставте код у файл functions.php.

Створення довільного статусу запису WordPress

0

Додавання цього фрагмента до functions.php вашої теми WordPress дозволить вам додати власні повідомлення про стан для кожного запису або сторінки.

Випадаючий список усіх шорткодів

0

Додавання цього фрагмента у functions.php вашої теми WordPress буде додати меню вибору (користувацьких media_buttons) з автоматично виведеним список ваших коротких номерів.

Створення меню із підменю для плагінів WordPress

0

Хочу показати приклад коду який я сам нещодавно знайшов і думаю він буде гарним доповненням до уроку «Створюйте плагін та меню панелі адміністратора з add_menu_page«. Поданий нижче фрагмент коду додає меню з підменю. Використовувати...

Створюйте плагін та меню панелі адміністратора з add_menu_page

0

Перший урок, про який хочу поговорити, буде базовим. Для початку створення власного плагіна необхідно просто створити файл у папці wp-content/plugins/. Назвемо файл my-wp-plugin.php. Додамо в плагін базові дані у вигляді коментарів. Ці коментарі WordPress...


Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal