Розробка сайту на WordPress

Пишіть:
 • Skype: maxix2009
 • Mail: info@wp-admin.com.ua

Є кілька варіантів, як можна розробляти сайт на WordPress.

Розробка сайту під ключ (Дизайн, Верстка та Розробка сайту на WordPress) ціна від 1300$

Найякісніший і найдорожчий варіант, але має безумовні переваги, давайте я їх перерахую:

 1. Унікальний дизайн сайту. Дизайн буде виготовлений під вас на основі прототипів. Наші фахівці обов’язково дадуть рекомендації, як робити так, щоб сайт надалі можна було розвивати.
 2. Якісна верстка сайту. По суті, це підготовка візуальної частини сайту, щоб він добре відображався на всіх пристроях і на основних розмірах екрану. Добре працював у різних браузерах. Також на цьому етапі налаштовуємо анімацію та робимо перше тестування. На етапі верстки сайту фахівець робить його адаптивним та живим.
 3. Розробка сайту на WordPress зручного та швидкого. На цьому етапі ми робимо внутрішню частину сайту та виводимо дані вже безпосередньо з адмін панелі. Намагаємося зробити так, щоб ви або ваш менеджер міг сам сідати і наповнювати сайт не влазячи в код сайту. Щоб наповнення було швидким, і вам залишалося тільки займатися розвитком бізнесу. Як бонус ми налаштовуємо захист та прискорення сайту, налаштовуємо плагіни для SEO.

Сайти, розроблені під ключ завжди швидко вантажаться, тому що не використовують перевантажених преміум тем і гори плагінів, у них все тільки найнеобхідніше. У сайтів, розроблених з нуля на WordPress немає проблем із оновленням плагінів та оновленням системи управління. По суті, мінімум головного болю і сайт стає простим інструментом для роботи, в якому розбереться будь-хто, хто вміє працювати на комп’ютері і той хто користувався, наприклад пакетом Microsoft Office.

Якщо для вашої ніші важливо виділятися, варіант створити сайт на WordPress з нуля під ключ це ваш варіант.

Розробка сайту на WordPress на базі HTML шаблону, ціна сайту від 600 $

Сайт виходить хорошої якості, швидкий і з чистим кодом, але в порівнянні з сайтами, написаними під ключ, ви втрачаєте гнучкість в дизайні. Ми повинні скористатися тим, що є в купленому шаблоні. Наша робота в тому щоб ми допомогли вам вибрати шаблон, що підходить під ваші вимоги, елементи дизайну змінюватися не будуть, але дрібні поправки завжди можна і потрібно робити.

Що входить у розробку сайту на шаблонах:

 1. Вибір шаблону HTML. Ми визначаємося з шаблоном вашого сайту і шукаємо кілька готових шаблонів, вибираємо підходящий і технічно якісно зроблений.
 2. Купуємо готовий шаблон. По суті, ми пропускаємо пункти створення дизайну і майже повністю пропускаємо верстку шаблону. При цьому додається робота зі збирання решти сторінок перед початком розробки.
 3. Розробка сайту WordPress. Початок розробки зручної адмінки не гірший, ніж у попередньому варіанті. Як і в попередньому варіанті, сайт буде швидким і не буде проблем з оновленням сайту.

Важливо розуміти, що іноді у таких сайтів потрібне доопрацювання шаблону, тому ми спочатку можемо тільки зорієнтувати клієнта на ціну, але точний прорахунок можна буде надати тільки після спілкування та уточнення всіх нюансів.

Якщо унікальний дизайн для вас не принциповий, а потрібно швидко розробити сайт відмінної якості, сайт на базі HTML шаблону вам точно підійде.

Розробка сайту WordPress на базі теми ціна від 500$.

Найпростіший спосіб запустити свій бізнес в інтернеті для компанії-початківця.

Етапи розробки сайту на базі готової WordPress теми:

 1. Ми з вами вибираємо потрібну тему.
 2. Купуємо тему, якщо тема підходить технічно, то налаштовуємо її.
 3. Вносимо необхідні мінімальні корективи.
 4. Налаштовуємо необхідні плагіни для захисту, просування, прискорення сайту.

Плюс у цьому варіанті, що його найшвидже розробити, але має ряд мінусів:

 1. Ми не можемо гарантувати те, як оновлюватиметься сайт у майбутньому, іноді готові теми працюють стабільно роками, а іноді з ними бувають проблеми і доводиться час від часу їх виправляти. А це все час який заважає сайту розвиватися.
 2. Такі сайти дуже складно доопрацьовувати і найчастіше доробки дорожчі, ніж на сайтах, створених під ключ або на базі HTML шаблону. Все просто з чужим кодом працювати складніше, а в готових темах є купа зайвого коду, який у 80% випадків навіть не використовується.
 3. Зазвичай ці теми перевантажені плагінами та функціоналом, сайт працює повільно, але якщо вам потрібно з чогось розпочати, а грошей на розробку добротного сайту немає, то можна стартувати і з такого сайту.

Сайт буде нормально працювати і при належній роботі з ним дасть перших клієнтів, але в майбутньому ми рекомендували б сайт перебудувати на унікальний і якісніший. Сайт на базі готової теми WordPress може бути відмінним прототипом для майбутнього сайту зробленого під ключ або на базі шаблону. Корисно, якщо ви вивчаєте нішу і вам потрібно просто запуститися і перевірити, як сайт просуватиметься. Якщо сайт на базі теми працює чудово, то створений з нуля та якісно перероблений буде ще краще та швидше працювати.

Корисно, якщо ви ще не визначилися з тим, що буде на вашому сайті.

Якщо питати мене я вибирав би спочатку один з перших двох варіантів, але іноді і цей варіант може бути корисним. Саме тому, найкраще вам буде проконсультуватися зі мною, я постараюся вам допомогти вибрати той варіант, який підійде для вашого бізнесу.

Пишіть:
 • Skype: maxix2009
 • Mail: info@wp-admin.com.ua

Николаенко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Занимаюсь разработкой, дизайном и продвижением веб-сайтов. Всегда рад новым читателям блога и хорошим клиентам.


Вам может также понравиться...

Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal